Prawdziwa miłość, czy poczucie własnej wartości pochodzi od nas samych i nie zapewni jej inna osoba, rzeczy materialne, zewnętrzne względem nas. W swoim wnętrzu odkryj źródło miłości.


Zrobimy wielki krok do przodu, kiedy naprawdę zaakceptujemy życie takim, jakie jest i przestaniemy je kontrolować, aby było dokładnie takie, jakie chcemy. Niestety tworzymy wewnętrzne blokady związane z lękiem, mającym swoje źródło w przeszłych wydarzeniach. Przestańmy obwiniać innych i świat za nasze nieszczęście a zamiast tego weźmy całkowitą odpowiedzialność za nasz stan wewnętrzny. To pierwszy krok w stronę wolności!


Jeśli chcemy wieść życie pełne sensu i spokoju, to uczmy się „odpuszczać” rzeczy i sprawy, które nie mają dużego znaczenia i zwracajmy się do swojego serca, aby rozpoznać, co tak naprawdę ma znaczenie w danej chwili.


Jeżeli chcesz, możemy towarzyszyć Ci w drodze do Twojego źródła miłości! Zapraszam! : )


Uwolnienie się od uzależnienia, współuzależnienia, DDA i DDD jest długotrwałym procesem, ponieważ są to nawykowe schematy postępowania, myślenia, reagowania w danej sprawie – mogą dotyczyć wszystkiego, z czym mamy styczność – pieniądze, praca, dom, wychowanie dzieci, rodzina, itd.


Struktura chorego, w którą zaangażowane są: lęk, kontrola, osądzanie, konflikt, poczucie braku pełni, tkwienie w przeszłości, strach przed przyszłością opiera się o 13 przekonań uzależnionej osobowości.
Proponuje proces leczenia opierający się na zmianie myślenia i porównujący niezdrowe przekonania ze zdrowymi przekonaniami.


Klasyfikacji błędnych, irracjonalnych, dysfunkcjonalnych przekonań w psychologii jest sporo, ponieważ odkryto, że pracując nad nimi, można osiągnąć lepsze samopoczucie, poprawić swoje zdrowie psychiczne. Aktualnie dynamicznie rozwija się nurt terapii behawioralno-poznawczej, w którym wiele uwagi poświęca się analizie i podważaniu szkodliwych przekonań. Praca nad ich zmianą pomaga uwalniać się od cierpienia, zaburzeń nastroju i nerwic. Jest to droga do zdrowej osobowości.


Zajęcia terapeutyczne “13 Kroków- myślenie oparte na miłości”


Grupa terapeutyczna dla:
Grupa I
– Osób uzależnionych po terapii podstawowej, utrzymujących abstynenecje,
Grupa II– Osób doświadczających trudności wynikających z bycia blisko osoby uzależnionej, DDA, DDD i współuzależnienia.
Cykl 15 spotkań grupowych, wg. autorskiego programu terapeutycznego opartego na koncepcji Lee Jampolsky- “Leczenie uzależnionej osobowości’.


Prowadzący:
Konrad Czarnecki (czarnecki.radom.pl)


Zapisy:
602-323-313 (proszę o SMS, postaram się oddzwonić w wolnej chwili) lub mail: konrad@czarnecki.radom.pl