MSP

Psycholog, terapeuta, psychoterapeuta, psychiatra.

Lokalizacja

ul. Reja 10/31
26-600 Radom

Psycholog Radom, Psychoterapeuta Radom, Terapeuta uzależnień Radom
Psycholog Radom, Psychoterapeuta Radom, Terapeuta uzależnień Radom

Wyszukiwarka

Newsletter

Kalendarz online

Psychiatra dla dzieci i młodzieży w Radomiu

Wszyscy psychiatrzy świadczący usługi w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym, w tym specjaliści z Radomia to psychiarzy, którzy ukończyli 6-letnie studia medyczne oraz specjalizację z zakresu psychiatrii. Nasi psychiatrzy zajmują się diagnozą psychiatryczną dorosłych, diagnozą psychiatryczną dzieci i młodzieży, wsparciem w trudności psychicznych, orzecznictwem oraz opiniowaniem.

Dobry psychiatra dzieci i młodzieży w Radomiu

Czym zajmuje się psychiatra i jak przebiega konsultacja? Ile kosztuje wizyta u psychiatry? Szukasz dobrego psychiatry w Radomiu? Skorzystaj z pomocy psychiatrycznej wykwalifikowanych i doświadczonych psychiatrów z Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego w Radomiu.

Psychiatra dla dzieci i młodzieży w Radomiu

Psychiatra to osoba, która ukończyła odpowiednie studia, najczęściej 6 letnie studia medyczne oraz specjalizację z zakresu psychiatrii. Jako absolwent studiów medycznych, posiada odpowiednie kwalifikacje potwierdzone dokumentami ukończonych studiów oraz kompletnym zakresem wiedzy dotyczącej ludzkiej psychiki.

Dobry psychiatra w Radomiu jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą, który jest w stanie dokładnie zdiagnozować i leczyć wiele różnych zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, lęki, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia odżywiania, schizofrenia i uzależnienia. Dzięki temu można uzyskać adekwatne leczenie i poprawić jakość życia.

Korzystanie z usług dobrego psychiatry w Radomiu może pomóc w poprawie jakości życia, zmniejszeniu cierpienia emocjonalnego, a nawet zwiększeniu poczucia własnej wartości. To może prowadzić do bardziej stabilnego i pełnego życia, a także pozwolić na bardziej produktywną i szczęśliwą przyszłość.

Pacjenci najczęściej wybierają psychiatrów w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym, ponieważ ważne dla nich są:

SPRAWDZONE KOMPETENCJE
Zanim dołączą do Zespołu, psychiatrzy przechodzą nasz autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego)

BEZPIECZEŃSTWO
Bezwzględnym wymogiem dla naszych psychiatrów jest regularne superwizowanie swojej pracy.

POTRÓJNA OPIEKA
Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychologami, a pracującymi w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym lekarzami psychiatrami oraz psychoterapeutami prowadzącymi terapię, nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

DOPASOWANIE DO POTRZEB
Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie. Dlatego proces terapii zaczynamy od gruntownej i rzetelnej diagnozy, którą zajmuje się psycholog, który we wsparciu merytorycznym lekarza psychiatry pomaga pacjentowi wybrać odpowiednią ścieżkę skutecznej psychoterapii.

WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE
Nasi psychiatrzy biorą udział w wielu szkoleniach, konferencjach, projektach naukowych i akcjach społecznych.

Większość pacjentów trafia do nas z polecenia innych osób.

 

Kontakt

Umów wizytę
666 656 587

Napisz do nas
sekretariat@msp.pl

Odwiedź nas
ul. Reja 10/31
26-600 Radom

Formularz kontaktowy