MSP

Diagnozna psychologiczna, diagnoza psychiatryczna, psychoterapia.

Lokalizacja

ul. Reja 10/31
26-600 Radom

psycholog radom, psychiatra radom, psychoterapeuta radom

Jak zacząć terapie?

Umów pierwszą wizytę telefonicznie lub online.

KROK 1. Diagnoza psychologiczna:
– Psycholog mgr Konrad Czarnecki
tel. 48 345 80 11 lub 602 323 313 (sms)

Terapia dla par Radom

Telerejestracja

48 345 80 11

Godziny pracy

Pon – Pt: 8:00-20:00
Sob & Ndz: 8:00-20:00

Wyszukiwarka

Terapia dla par w Radomiu

Prowadzimy profesjonalną terapię par w Radomiu, zaplanowaną w oparciu o metody wynikające z wieloletniego doświadczenia. Gwarantujemy komfort i dyskrecję obojgu partnerom, ponieważ jako terapeuci kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi.

Terapeuta par

Terapia par prowadzona jest w formie rozmowy terapeuty z obojgiem partnerów. Podczas terapii poruszane są tematy, które są istotne dla osób pozostających w związku i o których obie te osoby chcą mówić. Para odkrywa, co ją łączy, a co dzieli, co jest ważne dla każdej z osób, jakie mają oczekiwania i nadzieje. Terapia par uczy partnerów wyrażać swoje potrzeby w sposób adekwatny i jednocześnie nienaruszający granic drugiej osoby, a także rozwija umiejętność słuchania siebie nawzajem. Terapeuta stara się pomóc w określeniu problemów występujących w związku, a także sposobów na poprawę relacji między partnerami. Wspólne poszukiwanie tych sposobów jest najważniejszym zadaniem terapii, a pomaga w tym wspólne zastanowienie się czemu właściwie do tej pory, mimo dobrych chęci, nie udawało się pokonywać tych trudności.

Terapia małżeńska

Znalezienie odpowiedniego partnera niesie za sobą ogromną satysfakcję, radość i spełnienie. Wspólna codzienność nie zawsze okazuje się jednak usłana różami. Poza wspaniałymi momentami w życiu każdej pary pojawia się jednak wiele trudnych sytuacji.

Często zdarza się, że nie potrafimy wypracować odpowiedniej komunikacji z osobą, na której nam zależy, z którą dzielimy swoje życie. W efekcie nasze starania kończą się niepowodzeniem. Problemy między dwojgiem ludzi nawarstwiają się w momencie, gdy nie potrafią oni znaleźć drogi do wspólnego porozumienia.

W takiej sytuacji pomocna okazuje się terapia małżeńska lub terapia dla par.

Pacjenci najczęściej wybierają terapeutów w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym, ponieważ ważne dla nich są:

SPRAWDZONE KOMPETENCJE
Zanim dołączą do Zespołu, psychologowie i psychoterapeuci przechodzą nasz autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego)

BEZPIECZEŃSTWO
Bezwzględnym wymogiem dla naszych psychologów oraz psychoterapeutów jest regularne superwizowanie swojej pracy.

POTRÓJNA OPIEKA
Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychologami, a pracującymi w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym lekarzami psychiatrami oraz psychoterapeutami prowadzącymi terapię, nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

DOPASOWANIE DO POTRZEB
Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie. Dlatego proces terapii zaczynamy od gruntownej i rzetelnej diagnozy, którą zajmuje się psycholog, który we wsparciu merytorycznym lekarza psychiatry pomaga pacjentowi wybrać odpowiednią ścieżkę skutecznej psychoterapii.

WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE
Nasi psychologowie oraz biorą udział w wielu szkoleniach, konferencjach, projektach naukowych i akcjach społecznych.

Większość pacjentów trafia do nas z polecenia innych osób.

 

Kontakt

Umów wizytę
48 345 80 11

Napisz do nas
sekretariat@msp.pl

Odwiedź nas
ul. Reja 10/31
26-600 Radom

Formularz kontaktowy