MSP

Diagnozna psychologiczna, diagnoza psychiatryczna, psychoterapia.

Lokalizacja

ul. Reja 10/31
26-600 Radom

psycholog radom, psychiatra radom, psychoterapeuta radom

Jak zacząć terapie?

Umów pierwszą wizytę telefonicznie lub online.

KROK 1. Diagnoza psychologiczna:
– Psycholog mgr Konrad Czarnecki
tel. 48 345 80 11 lub 602 323 313 (sms)

Psychoterapeuta Radom

Telerejestracja

48 345 80 11

Godziny pracy

Pon – Pt: 8:00-20:00
Sob & Ndz: 8:00-20:00

Wyszukiwarka

Psychoterapeuta w Radomiu

Wykwalifikowany psychoterapeuta jest specjalistą, który ma wszelkie uprawnienia do leczenia, profilaktyki i rehabilitacji psychicznych zaburzeń. W tym celu psychoterapeuta stosuje specjalne, starannie dobrane metody i techniki terapeutyczne. Wszystkie one oparte są o psychoterapeutyczną relację. W sposób ścisły w toku kształcenia zostaje ukierunkowany na pracę w lecznictwie i zajmuje się zdrowiem psychicznym.

Dobry psychoterapeuta w Radomiu

Psychoterapeuta na pierwszych spotkaniach przede wszystkim poznaje pacjenta, problem, z jakim pacjent przychodzi. Na konsultacjach ustalany jest cel terapii, kontrakt, omawiany jest też sposób prowadzenia sesji. Nasi psychoterapeuci dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniają pełną anonimowość, dyskrecję oraz poszanowanie należne każdemu Pacjentowi. 

Psychoterapeuta dla dorosłych oraz psychoterapeuta dla dzieci i młodzieży w Radomiu

Psychoterapeuta stosuje psychoterapię, która jest niezwykle skuteczna w leczeniu różnych zaburzeń emocjonalnych. Głównym celem psychoterapii jest pomoc pacjentom w lepszym zrozumieniu ich własnych myśli, uczuć i zachowań, aby poprawić ich zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi. Aby to osiągnąć, pacjenci współpracują z psychoterapeutą w celu zbadania myśli, uczuć i zachowań, które są przyczyną problemów w ich życiu.

Dzięki procesowi psychoterapii pacjenci zyskują wgląd we własne zachowanie i uczą się nowych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami, przed którymi stają. W rezultacie psychoterapeuta może pomóc pacjentom osiągnąć większe poczucie zadowolenia z życia i poczuć się bardziej spełnionym.

Pacjenci najczęściej wybierają psychoterapeutów w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym, ponieważ ważne dla nich są:

SPRAWDZONE KOMPETENCJE
Zanim dołączą do Zespołu, psychoterapeuci przechodzą nasz autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego)

BEZPIECZEŃSTWO
Bezwzględnym wymogiem dla naszych psychoterapeutów jest regularne superwizowanie swojej pracy.

POTRÓJNA OPIEKA
Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychologami, a pracującymi w Mazowieckim Stowarzyszeniu Psychologicznym lekarzami psychiatrami oraz psychoterapeutami prowadzącymi terapię, nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

DOPASOWANIE DO POTRZEB
Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć psychoterapeutę najlepszego dla siebie. Dlatego proces terapii zaczynamy od gruntownej i rzetelnej diagnozy, którą zajmuje się psycholog, który we wsparciu merytorycznym lekarza psychiatry pomaga pacjentowi wybrać odpowiednią ścieżkę skutecznej psychoterapii.

WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE
Nasi psychoterapeuci biorą udział w wielu szkoleniach, konferencjach, projektach naukowych i akcjach społecznych.

Większość pacjentów trafia do nas z polecenia innych osób.

 

Kontakt

Umów wizytę
48 345 80 11

Napisz do nas
sekretariat@msp.pl

Odwiedź nas
ul. Reja 10/31
26-600 Radom

Formularz kontaktowy